| MilkshakeShake a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Pentru educatie antreprenoriala am de facut un "plan de afacere". Am cautat modele si etc, am inteles despre ce ar fi vorba dar nu reusesc sa fac ceva. M-am gandit la"o cofetarie" sc.maffy.srl. si trebuie sa scriu : istoricul firmei, obiectivele firmei, echipa manageriala, descrierea produsului, planul de marketing, planificarea acrivitatii in functie de informatii culese. Chiar nu ma descurc avand in vedera ca sunt copilstraight face. laughing Oricum va rog daca ar putea cineva sa ma ajute sa imi scrie la fiecare chestie dinaia cate ceva si dezvolt eu. macar sa imi inceapa ca nu stiu. Multumesc

1 răspuns:
| seen a răspuns:

Pai sa zicem

ZZeus Enterprise bulgarian ltd
Numar angajati 12 +1 =12 salarariati +1 forta de munca disponibila (tu )

Buget 10000 euro

domeniu activitate web promoter

Investitie unelte 5000 euro 4 pc 2000 un server de hosting

Target lunar - 4000 contracte

Puncte vitale pe piata tintite- 2 societatii ambalare ( punctu vital e societatea ce ofera cei mai multi bannii la un contract

preturi native pentru servici
Ex sigla 24/24 cm = 30 lei
sigla personalizata 24/24cm= 55 lei+ 5 cota autor

si tot asa planu de afacere e afacerea intreprinsa detaliata dela salariu pana la ce reprezinta 1 linie mai stramba pentru noi peo coala desenata cu 2 linii Si puterea de a constientiza cand te duci in jos spirit agresiv de publicatitate si ce folooase vreau sa obtin din ce fac