| AnaMarya10 a întrebat:

Cine imi poate spune cum as putea castiga niste bani. Am 16 ani si as vrea sa lucrez sau sa pot ajuta la ceva. Dezavantajul meu cred ca este faptul ca stau intr-un oras mai mic. Ma puteti ajuta cu cateva idei?

1 răspuns:
| davidpopescu123 a răspuns:

Pai poti sa te angajezi la un butic daca orasul tau e mic sau daca nu te poti duce la cel mai apropiat oras Bucuresti? Timisoara? iar acolo sigur vei gasi ceva numai ca trebuie sa aci naveta succes funda?