| Skiipper a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare, pana acum am trimit prin posta cu plata ramburs diferite obiecte cumparatorilor, dar mi am luat teapa de cateva ori, deoarece, ei nu s au dus sa mi ridice coletul,si coletul s-a intors inapoi la mine si a trebuit sa ii achit din nou taxele de transport inutil, as vrea acum sa incerc prin cont bancar, acum nu stiu cum se procedeaza, as vrea sa mi se plateasca mai intai suma, si dupa sa il trimit, cum se procedeaza, este nevoie sa trimit colet normal, si cat ar fi transportul?

Răspuns Câştigător
| xerxes1 a răspuns:

Face parte din riscurile meseriei.Nimeni nu vrea sa plateasca inainte.