| Anonim0100 a întrebat:

As vrea sa devin manager la asta m-am gandit asta imi place altceva nu imi place. Ce imi trebuie ce facultate, liceu si d-astea. Sunt la un liceeu cu profil Socio-Uman. Multumesc funda, funda si i-ar funda!

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nici nu stii ce inseamna munca de manager, dar sustii ca este singura care iti place.Ca sa devii un bun manager trebuie sa incepi de jos.Sa cunosti bine specificul activitatilor.Trebuie sa urmezi o facultate cu profil economic.

| Anonim0100 explică (pentru mira):

Nu am zis ca este usor nici de cum, am vurt sa stiu ce trebuie sa urmez

| Anonim0100 explică (pentru Anonim0100):

Vrut*

| Mihaela1964 a răspuns:

Daca esti la liceu la profil socio-uman e foarte simplu: facultatea de manageri; asta-ti place, asta faci.

Răspuns utilizator avertizat