| adyytza06 a întrebat:

Intentionez sa plec in Germania pentru a cumpara haine Second Hand, pentru a-mi deschide o mica afacere in Ro. Unde gasesc cele mai ieftine haine? Care sunt cele mai ieftine magazine atat pentru haine SH, cat si pentru alte produse noi sau SH. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| thalyslly a răspuns:

Pai nu cred ca gaesti magazine second hand, eu am tat in austria un an si nu am vazut...ei doneaza hainele in tomberoane speciale care le gasesti pe strada.
ai putea sa mergi pana la pandorf in viena si sa incepi o afacere cu haine noi.pandorful e un sat doar de magazine de tot felul.care au reduceri masive.ex eu mi-am luat tricouri de la oscar cu 3 euro bucata, noi.
adidasi de la puma noi 12 euro.