| Dyanadanyela a întrebat:

as vrea sa imi spuneti ce joburi la domiciliu serioase stiti, in special daca cunoasteti care lucreaza ca traducatori la domiciliu. va multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| IonutDX a răspuns:

Produse homemade - sapunuri, detergenti, produse patiserie/panificatie, branzaturi frantuzesti etc
traduceri - ro-xx site de promovare servicii, colaborare birouri notariale, reazultate finaciare modeste in cel mai bun caz, poate doar daca stii cantoneza etc
daca ai certificari internationale colaborari cu diverse firme + siteuri pentru freelanceri +site de promovare
reclame pe blogul personal care te platesc, trebuie sa ai trafic

clickuit = 0

pana la videochat non-adult si adult

| Diana254 a răspuns:

Buna.Poti devenii reprezentant Lady's.Valoarea minima a comenzii este de 10 lei, transportul gratuit in 2 zile in toata tara prin curierat si discountul ajunge si la 42%. Totul este gratuit, poti renunta si revenii oricand in sistem si poti aduce chiar tu oameni in sistem castigand banii si prin programul de afiliere.La varsta adolescentei orice banut e bine venit, aici poti obtine cat vrei tu! Daca esti interesata ma poti contacta la id-ul ladys_lady2000. Poti lucra acasa, scoala sau birou si cat timp vrei tu, esti libera in ceea ce priveste programul! O zi placuta!

| 11alex11 a răspuns:

Aici http://www.probux.com/? r=HelloSeby da-mi add la adesa de mes
business.seby@yahoo.ro

| 11alex11 a răspuns:

Aici http://www.probux.com/? r=HelloSeby

| Florian_Nicusor_1974 a răspuns:

Hi sint o persoana care te pot ajuta in probleme, de traducere numai sa nu fie in kineza poti sa m acauti pe facebook lanicusor floriansi te pot ajuta cu placere foarte serios.