| deealexx a întrebat:

Am gasit pe net diverse job-uri la domiciliu si as vrea sa fiu cat de serioase sunt "treburile" astea. In link-ul urmator, dati scroll pana scrie "MUNCA LA DOMICILIU-Joburi online": http://www.joburi-locuri-de-munca.blogspot.com/. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| monicaclaudia a răspuns:

Din experienta mea prsonala sincer nu te sfatuiesc (((((((( stiu ca e greu si unu ar face cam orice ca sa cistige ceva in plus ( dar. de multe ori muncile la domiciliu ((sunt doar niste (( tzepe (( eu am incercat. am primit acasa tot necesarul dar erau chesti imposibile de facut ( dar stii vointza e mare cind lipsesc bani ( si nu ai un loc de munca asa, ca terminind munca am trimis coletul la adresa ce am primit-o dar. is 2 ani si inca astepth un raspuns ( a sa nu uitam ca am platit 100 de eu ca sa am tot materialul acasa la faza asta trebuia sa ma trezesc dar.(((((
vezi tu (( eu nu te sfatuiesc

13 răspunsuri:
carla
| carla a răspuns:

Dap si au am incercat...cum zice claudia... teapza.

| gfy a răspuns:

Pe www.rowriters.com gasesti job-uri serioase :).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu incerc de vreo doi ani sa imi gasesc un job serios, dar pana acum nimic... Dupa ce se posteaza joburile pe net, daca nu sunt serioase, ci doar pentru a pacali oameni... unii chiar ar dori sa lucreze ceva si pe bani mai putini...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat si eu o chestie asemenatoare.acum vreo 2 luni
ceva cu niste plicuri.nu mai stiu exact.
am trimis un e-mail pentru mai multe detalii si nu am primit niciun raspuns pana in ziua de azi.
oricum.nu te sfatuiescoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai multe (99%) sunt tepe. Pierzi timpul cu ele si risti sa pierzi si bani daca vei intra in combinatie cu ei. Pentru cautat joburi poti sa folosesti JobsFinder. Il gasesti aici
http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=120&lid=2930

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa ni te alaturi, trebuie doar sa ne suni sau sa completezi un scurt formular si te vom contacta noi. www.avcstudio.ro, tel 0725. 442. 030 sau Yahoo Messenger: avcstudio@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul este o mare teapa, nu fac decat sa incaseze bani pe spinarea fraerilor!

| deealexx explică:

sad mersi mult de sfat! bine ca stiu. si mie imi sunau a teapa, dar prea le-am intalnit de multe ori si-am vrut sa ma lamuresc. mersi happy

| zuzuboy91 a răspuns:

Stiu o idee interesanta a unui roman. Orice stii sa faci, online sau offline poti sa postezi aici si cine cauta asa ceva te va gasi.
Intra pe ponturitari ro si o sa vezi despre ce e vorba. happy

| socaciudaniel a răspuns:

Pentru mai multe locuri de munca vizitati acest site http://www.joburi-online.ro
Un site cu locuri de munca pe diferite domenii atat in Romania cat si in strainatate.

| himm a răspuns:

Intr-adevar sunt foarte foarte multe inselatorii si capcane la joburi la domiciliu! Am cautat si incercat timp de 3 si eu pana cand am invatat cu ce pot sa castig, si sa stii ca nu sunt putine, dar trebuie sa stii cum sa cauti, si trebuie sa fii serios si ambitios! Daca doresti sa lucrezi acasa te pot ajuta cu sfaturi si pot sa-ti ofer firme serioase! Trimite-mi un mesaj privat cu adresa ta de mail si putem sa vorbim!

| Moc_Annushk_1988 a răspuns:

Iti recomand PTC-urile. Mult timp am fost sceptica, dar am realizat ca functioneaza, dupa lungi cercetari si incercari de siteuri. Mai multe detalii aici: http://bani-online-ptc-sigur.blogspot.com/ Am si dovada atasata! ca am scos banuti, dar sunt oameni care treptat fac si 50-100$ saptamanal. Nu suna rau, nu?

| rezsoka a răspuns:

Ai incercat PTC?