| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva locuri de munca la domiciliu serioase? Nu cele de web design etc, mai mult pentru pensionari. Daca stiti concret ceva, nu din auzite. Multumesc anticipat.

18 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Si in mintea ta, unde se leaga web desing cu pensionari? Ori nu stii rolul unei virgule? Am specificat locuri de munca mai mult pentru pensionari, nu web desing *pentru alta categorie de oameni. Tu ai raspuns ca sa te afli in treaba vad, nu sa ajuti, asa ca te rog abtine-te!

| RAY a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Nu se poate pune virgula dupa etc da in fine, pa

| IsabelaIssa a răspuns (pentru RAY):

Uite fix de aia nu ai inteles tu ce am zis eu ca am pus virgula dupa etc.winking

| RAY a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Scrie corect ca doar esti romanca, zi-mi si mie ce legatura au pensionari in intrebarea ta? ce legatura au ei cu munca la domiciliu?

| IsabelaIssa a răspuns (pentru RAY):

Ia si scrie tu "pensionari" cu 2de i, si apoi atrage-mi mie atentia romanasule!winking Si mai scrie si cu majuscula cand incepi o propozitie noua! Vad ca iti place gramatica, dar ma intreb iti place doar sa o corectezi la altii sau o aplici si pe tine? o.O Ce ti se pare atat de greu de inteles? Caut munca la domiciliu pentru pensionari.

| RAY a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Eu nu sunt roman, cauti de munca la domiciliu pentru pensionari? la domiciliu lor sau al altora?

| IsabelaIssa a răspuns (pentru RAY):

Serios? Evident, al lor!

| RAY a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Sa aiba grija de copii, ca altceva nu vad

| IsabelaIssa a răspuns (pentru RAY):

Mda, multumesc.

| RAY a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Adauga anunt pe olx, publi 24 e gratis, poate sa aduca copii de la gradinita, scoala etc ca altceva nu vad

| suntserios a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Nu il baga pe RAY25TM in seama, are probleme grave... iar ce cauti tu ma indoiesc ca vei gasi vreodata

| IsabelaIssa a răspuns (pentru suntserios):

Nu e imposibil. happy Stiu pe cineva ce facea pungute acasa pentru o fabricuta, doar ca nu mai are activitate si i-a bagat in somaj. Trebuie sa mai existe si alte lucuri de genul. Multumesc pentru raspuns.

| RAY a răspuns:

Si voresc serios ar fi asa sa vinzi cosmetica, sa isi faci un blog sa fi platita pe linkurii, dar nimic nu se compara cu video chatul, ca multi dau tepe

| IsabelaIssa a răspuns (pentru RAY):

Si nu imi propune mie sa fac videochat! Sa iti fie rusine!

| RAY a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Cine tia propus asa ceva? eu ti-am spus ca in aia e ceva serios, tu crezi ca banii se castiga asa usor?

| IsabelaIssa a răspuns (pentru RAY):

Mai ramane sa ma inveti tu cum se fac banii laughing)

| RAY a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Mai fata eu am scris ce cred eu care am exprienta in domeniu, tu ce facultate ai in informatica?