| BenWilde a întrebat:

as vrea sa stiu de la cineva care locuieste in Bucuresti si are contract pentru curent cu ENEL, cat valoreaza kw/h pentru voi?

Eu m-am mutat luna trecuta cu chirie aici, iar proprietarii mi-au spus ca valoarea unui kw/h este de 0.7 Lei, ceea ce mi se pare destul de mult. Anul trecut la un alt apartament imi venea *cel mult* 0.65 Lei.

P.S. Urmeaza sa le cer factura pentru a verifica personal daca pretul este corect, dar as vrea sa stiu si cateva pareri de la voi.

Va multumesc.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde de tipul de abonament. Vezi saitul companiei.

| BenWilde explică (pentru mihai69):

Mersi pentru informatie. Ma voi uita pe factura la tipul de abonament.