| Dragosdoar a întrebat:

Salut,v-a venit factura la curent pe luna decembrie?
Cat ati platit? E cineva la Enel?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

105 lei

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La enel, pentru curent, am platit ultima data cam 60 RON parca.

| alina2k18 a răspuns:

Da, s-a emis pe 10ianuarie, am cont enel, nu primesc factura fizica.
171 leuti laughing
Avut si compensare d-aia 13 lei parca.

| Dragosdoar explică (pentru alina2k18):

Si simti ca s-a mai scumpit ceva? La gaze e jala pentru mine

| Dismally a răspuns:

Mi-a venit cat plateam si pana acum. Sunt la E.on

| Nirvanaaa a răspuns:

Mi-a venit ca de obicei, în jur de 70 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și mi-e mi-o venit 250 factura la e-on, nu am dat drumul la centrala, nu știu ce s cu preturile astea, dar nu cred ca sunt juste, nici eu nu știu ce sa fac, nu mai la noi se întâmplă toate hoțiile nu ma refer doar in contextul asta.