| anonim_4396 a întrebat:

Ca tot vine vara, as vrea sa fac si eu ceva bani de buzunar, in jur de 100 de lei lunar, dar nu prea am idee cum. Idee e ca nu as vrea sa apelez la rude, prieteni, parinti etc si nici nu as vrea sa devin reprezentant la nu stiu ce firma de cosmetice. Aveti ceva idei? Tot ce vreau e sa fac niste bani de buzunar fara a depinde prea mult de cei apropiati.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cati ani ai? Daca ai minim 16 ai putea incerca sa te aganjezi la o cafenea/fast food sau ca promoter.

| Zanisoara a răspuns:

Nu ai vrea sa devi reprezentanta avon? eu sunt si castig 55 lei pe comanda si cadouri.vei primi un pachet de benefici:
-cadouri
-Discount de fiecare data
-Sedinte de beauty
-Primirea coletului gratuit oriunde vrei tu
-Posibilitatea de a deveni propriul tau sef
-Tu decizi cat de mult vrei sa te implici
e foarte usor.trebuie doar sa strangi comenzi de la prietenele tale

| badpanda a răspuns (pentru Zanisoara):

Poate devii cu doi i.
Ai cam lipsit la lectii la scoala.

| Lighter a răspuns:

McDonald's e ceea ce cauti, sau orice alt fast food de genul.