| ManolacheLaura a întrebat:

Ce părere aveți despre "Smart Bill"? E ok, au prețuri și funcționalități bune? Că m-ar interesa o ofertă facturare + gestiune + contabilitate. Am auzit că cei de la Smart Bill vor să lanseze și contabilitate. Ce ziceți, e ok?

2 răspunsuri:
| Capatina_Mircea_1982 a răspuns:

Alege cu incredere Smart Bill, sunt motive serioase pentru care e folosit de peste 50.000 de firme.
In decembrie lansam si versiunea de contabilitate, care pentru firmele de contabilitate va fi gratuita (asta daca ai conta externalizata).
Am investit >1 milion de euro in versiunile actuale ale Smart Bill si planurile noastre abia acum prind contur, urmeaza integrari multe din 2018, in viitor AI, visele merg departe.

Bafta in business!