| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Ce părere aveți despre sondajele de opinie plătite? Este ceva ok? A mai încercat cineva și îmi poate da cateva detalii?
Aș dori să fac ceva "productiv" cu timpul pe care îl pierd stand online. Va rog, fara hate sau comentarii inutile. Mulțumesc!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

5$ pe an daca faci e un caz fericit

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ești plătit, dar foarte puțin.

| johnnny123 a răspuns:

Si ti se pare ca a completa sondaje pentru 1 cent este un mod productiv de a-ti folosi timpul? Este o pierdere de vreme chiar mai mare decat daca ai sta degeaba sau te-ai uita la un film. Macar filmul te relaxeaza.

| WhiteLife a răspuns:

De cativa ani fac sondaje la Daedalus, e de incredere, insa e mult timp investit pentru banij primiti. Cam o data pe an strang 10 euro, care mi se livreaza pe card (de 3 ori am cerut si de 3 ori am primit). Banii se strang destul de greu, pentru ca nu ma incadrez in cerintele lor (de multe ori cauta angajati intr-un anumit domeniu), iar sondajele trebuie completate adesea de pe desktop in cateva ore de la primirea mailului. Insa cei de acolo sunt seriosi si dupa cum am spus, am primit banii de la ei.

| Lillo a răspuns:

Primiți instantaneu 1 USD în contul dvs. PayPal, Amazon, Coinbase pentru fiecare sondaj pe care îl completați.

https://surveytime.app/GTH6q1xQoz

| Radu_Ionela_1979 a răspuns:

Eu fac sondaje și sunt foarte mulțumită și am scos și bani. Nu mulți dar destul.