| Clorox a întrebat:

Hi Guys! Ce trebuie sa fac ca sa-mi redirectionez alocatia pe card?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depui o cerere in acest sens la Agentia pentru Plati si Inspectie Sociala din judetul tau si dai codul IBAN al contului de card.

3 răspunsuri:
| maite13 a răspuns:

Buna! Du-te la banca emitenta ca va trebui sa faci o cerere. Eu am facut card la BCR acum 2 ani si pentru ca eram minora s-a dus mama sa faca o cerere la banca pentru directionarea alocatiei pe card, dar poate s-au schimbat regulile de atunci.

| Clorox explică (pentru maite13):

Am sa incerc, mersi happy

| maite13 a răspuns (pentru Clorox):

Cu placere. happy