| anonim_4396 a întrebat:

Cine e dispus sa castige niste bani usor si de acasa, doar cu acces la internet sa-mi lase un mesaj privat cu mail-ul! o zi buna!

2 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Salut tuturor ce vor sa faca bani munciti din greu (nu usor, caci usor nu ajungi departe). Daca ati auzit de GDI, pai vreau sa va propun sa intrati in echipa mea, unde ne ajutam unu pe celalt pana ajunge cu 5 directi pe nivel 1, iar dupa asta, ajuta pe restul. Imi lasati mesaj pe mess: rserpu2@yahoo.co.uk sau mergeti pe www.webmoneyhq.ws sa vedeti despre ce-i vorba. Bafta.

P. S. It woooooorks.

| gloria_1375 a răspuns:

Despre ce este vorba?