| Incau_Claudia_1997 a întrebat:

Buna! Cum pot obtine venituri din proprietate intelectuala? Mai exact, am o multime de referate, proiecte si doua lucrari de licenta, toate scrise de mine si la care am obținut note mari si as vrea cumva sa le valorific. Multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti obtine venituri daca izbutesti sa publici lucrarile sau sa vinzi folosinta.

| anonim3247 a răspuns:

Dacă tot ești așa de inteligentă te angajezi undeva unde semnătura ta costă 40% din cât ia firma pe ce semnezi tu.