| Denysz_Denys_1995 a întrebat:

Daca o persoana mi-a trimis o suma de bani din Germania in Romania cat timp dureaza?

Ea mi-a trimis personal banii, nu din contul ei in contul meu. Doar banii ia trimis de acolo in contul meu la BRD.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prin westen union? pai azi ea trimis? maine pe la ora 1, 2 vor vi in Romania, daca e tranfer bancar direct la brd e cam la fel, dar poti avea la contul tau online cand ai primit banii

| Anitaaaa a răspuns:

Daca e prin cont bancar ajung in maxim 5 zile din ziua depusa...am primit si eu asa si am asteptat... minim 3 zile.

| canTsayM3 a răspuns:

Asteapta si vei vedea