| Anonymous1247 a întrebat:

Bună, dacă voi avea o vilă și o curte mai mare și o mașină faină. Voi avea riscul ca hoții să îmi intre pe proprietate? (nu că le-aș avea astea dar să zicem). Cum mi-aș putea securiza casa?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Camere de filmat, senzori de mișcare, etc.
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

Gard înalt, camere de supraveghere, alarmă pe senzori de mişcare, şi câini de pază, eventual arme neletale!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca vei avea posibilitatea de a avea cele mentionate, merita sa investesti ceva si intr-un sistem de alarma\supraveghere corespunzator.

| PotatoMustDie a răspuns:

Daca iti pus sistem de securitate vei fi asigurat.