| Lucian0000 a întrebat:

De unde aș putea să împrumut 1000-2000 euro urgent? Să-i dau în rate înapoi. Menționez că nu sunt angajat.

Răspuns Câştigător
| brokxy a răspuns:

Daca cauti ai grija ca pe Facebook sunt tot felul de impostori care iti promit bani dar iti cer o taxa inainte de 200 euro sau 50 o scad ei sau documente, orice ai face nu cauta pe Facebook caci sunt hoti care te inseala.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu-ti da nimeni fara sa ai dovada ca poti returna imprumutul.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o banca sau CEC nu-ti va da banii, daca nu ai venituri lunare!
Nu stiu de ce unii isi dau cu parerea in necunostinta de cauza, dar chiar nu ai cums a imprumuti ecva legal, fara sa dovedesti ca ai cum sa-i platesti inapoi.
Dar poti imprumuta de la familie si prieteni, fara sa platesti dobanda, chiar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De la rude

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fără să fii angajat? Oricine îți dă un împrumut, îți cere garanții. Așa că nu ai putea în asemenea condiții. Dacă ai o urgență, soluția este să anulezi urgența.

| ALEXICAmarketing a răspuns (pentru sadrian46):

Cu contract de munca.
Nu iti cere garantii dar daca nu platesti iti executa tot ce este pe numele tau.

| FreddieM a răspuns:

De la camatari. Si sigur o sa-i dai inapoilaughing

| ALEXICAmarketing a răspuns:

CEC Bank mi-a dat repede.
Incearca.

| sadrian46 a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Fără să fii angajat?

| darrio2007 a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Fara sa fii angajat, nu-ti da nici o bancă.

| suntserios a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Fara sa fii angajat? Mai calculeaza

| ALEXICAmarketing a răspuns:

CEC BANK 0800800848