| Predesteanu_Ramona_1989 a întrebat:

este reala firma din Arad sc. logistica muncii externe? astazi i-am gasit pe olx ca au nevoie de muncitori am sunat, m-au chemat la ei pentru contract sa-l semnez si mi-a zis sa le dau 490 de lei bani pentru transport, binenteles am intrebat daca imi dau biletul in mana si mi-au zis ca da, obligatoriu, iar comisionul mi-l percep la primul salariu... ce sa cred nu e un pic vrajeala?

2 răspunsuri:
| SimoonaD a răspuns:

Este.Nu cred ca ar trebui sa dai nimic.Transport pentru ce? De la tine pana la locul de munca?

| iulianpinzaru a răspuns:

Servus in primul rind sa si mediatizat ca orice firma in regula nu cere bani inainte da este posibil sa iti platesti transportul dar nimic altceva asa ca mai bine lasate pagubasa dar nu plati nimic inainte sun ins resurse umane si recrutor