Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vreo informatie exacta despre firma "Logistica Muncii Externe" din Arad? Au sediul pe Str. GHEORGHE SINCAI, nr. 2-6, CUI33089994. Teoretic ei promit ca iti gasesc loc de munca in Germania si ca nu trebuie sa platesti decat 480RON transportul si 200 de lei analizele medicale, iar din primul salariu iti iau 150 de euro(comisionul). In materie de acte au spus ca nu e nevoie decat de buletin, nu trebuie sa stii nici macar limba germana(ceea ce mi se pare putin ciudat). A luat cineva contact direct cu ei? Aveti dovezi clare care sa dovedeasca daca este/nu este o magarie?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot sa va trimit mesaj privat, nu imi permite site-ul...Imi dati o adresa de email sa vorbim acolo?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ziua! Sora mea a plecat cu aceasta firma pe un post de camerista cu 1500 de euro, momentan este tot in Germania.Am vorbit cu ea pe Skype de mai multe ori si mi-a aratat camera in care sta, una micuta de o persoana, tip camin in care sta singura.Eu iti recomand sa te duci cu firma asta!

| Giurgiu_Iullya_1992 a răspuns (pentru anonim_4396):

DE CE MINTI FRATE NU MAI ANCURAJA TEPARI TOTI AU LOATO CU FIRMA Asta 25 pers mau cont ca nau plecat nici unul de 2 luni ast toti asta e teapa num meu dac vrei sa vorb 0744175761 dar ajung la ei nu las treaba asa oricum banii nu-i mai vedem sun constient dar ai rupem cu bataia

| Gabor_Elek_1983 a răspuns (pentru Giurgiu_Iullya_1992):

Tu ce nu ai inteles ea e unul ditre ei de acolo normal casi face reclama proprie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa ma intrebi ceva, emailul meu este catacata27@gmail.com sau skype-ul : catalin.casuneanu.3.

Răspuns utilizator avertizat
| Gabor_Elek_1983 a răspuns:

Noi putem sati confimam sigur ca e o firma care da tzepe la greu
suntem printre cei care au luat deja
ATENTIE MARE E DE EVITAT