| Nickarden a întrebat:

Buna,imi puteti spune daca știți unde imi pot vinde hainele secound hand? Vreau sa le dau engros, pe toate odata. Stiti daca exista posibilitatea sa le vând unui magazin secound hand? Sunt toata in stare foarte buna.

8 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

La nici un magazin second nu ti le ia. Daca ei le vand cu 1 pana la 5 lei, cu cat sa le cumpere de la tine? In pierdere? Ce au deja, le iau gratuit din strainatate. Incearca pe grupurile de vanzari din Facebook, cu fotografii.

| Nickarden explică (pentru Iote):

En gross le dau nu la bucata sa le fac fotografii

| Iote a răspuns (pentru Nickarden):

Atunci du-le la containerele care colecteaza haine vechi. Nici un magazin de second-hand nu ti le va lua.

| ℓαυяα a răspuns:

Poți sa le vinzi pe olx, pe shedd (e o aplicație unde poți vinde haine) sau pe grupurile de Facebook.

| superAndrei a răspuns:

Le poti vinde pe siteurile cu produse de mana a doua, sau poti sa intrebi la cateva seconduri din orasul tau, daca ai noroc, o sa ti le cumpere. Verifica preturile pe olx, lajumate!

| Nickarden explică (pentru superAndrei):

Care site-uri de mana a doua mai exact? Ma tem ca pe olx sunt la bucata.

| PetrutMario a răspuns:

Poti sa le vinzi be olx.ro/lajumate.ro si sunt si firme pe care le poate cumpara pe toate!

| Nickarden explică (pentru PetrutMario):

Care sunt acele firme care le cumpara pe toate? Pe olx sunt la bucata.