| Darius_Opro_1995 a întrebat:

Inreabre scurta:

Exista vreo metoda sa imi pot reincarca contul de paypal cu creditul de pe telefonul mobil?
Detin 40 de euro castigatii, si vreau sa i transform in bani reali, am auzit ca exista unele solutii, anume sa i transfer in contul de paypal! (Detin deja un cont!)
Va multumesc!

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu, nu exista. Exista metode prin care sa cumperi diverse chestii folosind creditul de pe mobil (in general credite/gold pentru jocuri freemium gen World of Tanks sau Tanki Online, eu pentru astea doua am folosit si a mers).