| coconycol a întrebat:

Cat de sigur este site-ul www.sondajero.com? A castigat cineva bani reali? Ei zic ca trebuie sa ajungi la suma minima de 50 de euro ca sa poti retrage intr-un cont electronic Paypal. Din contul Paypal se pot transfera pe un card visa? Stie cineva?

4 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Suma minima este de 500 de euro, nu de 5o.

| Paduraru_Cristian_1977 a răspuns:

Eu am deschis un cont la ei si nu mai reusesc sa ma loghez. le-am trimis deja 2 mailuri la care nu am primit raspuns. sustin ca sunt membri ai Holdingului international MEDIASYSLE insa acest holding nu exista si nici societatea MEDIA SYSLE SRL nu exista. Nu au nici forum.
Toate cele ce ti-am scris conduc la ideea ca este inca un scam.
Astept argumente contrare.