| coconycol a întrebat:

Cat de sigur este site-ul www.sondajero.com? A castigat cineva bani reali? Ei zic ca trebuie sa ajungi la suma minima de 500 de euro ca sa poti retrage intr-un cont electronic Paypal. Din contul Paypal se pot transfera pe un card visa? Stie cineva?

3 răspunsuri:
| adminutza a răspuns:

Eu sunt inscrisa, dar nu iti pot da un raspuns exact ...am ajuns la suma de 500 euro si am trimis cererea de plata, dar platile se fac numai dupa data de 06 ale lunii urmatoare; asadar atunci voi vedea daca sunt seriosi si va pot spune fara sa vorbesc aiurea.
Din cate stiu eu se pot transfera bani din paypal pe card visa doar ...amm impresia ca trebuie sa mergi la banca sa iti faca o mica modificare la card, sa il poti folosi la tranzactii online.

| Cornelia_Simon_1987 a răspuns:

Din pacate din punctul meu de vedere par neseriosi, mi-au blocat contul cand am ajuns la 160 euro!

| Nedelia_Silaghi_1962 a răspuns:

Si eu zic ca e o cacialma pentru ca nu ti dau banii pe 4 chestionare, la faci pe cele 4 si la al patrulea nu se mai pun cei 8 euro.Nu stiu chiar ce sa zic, asteptam sa vedem altii care au intrat de mai demult.O seara frumoasa!