| coconycol a întrebat:

Cat de sigur este site-ul www.sondajero.com? A castigat cineva bani reali? Ei zic ca trebuie sa ajungi la suma minima de 50 de euro ca sa poti retrage intr-un cont electronic Paypal. Din contul Paypal se pot transfera pe un card visa? Stie cineva?

11 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

E teapa evidenta - nu ai date de contact, intr-un loc scrie sondajro.com - fix la partea cu despre noi... iar payout-ul de 500 EUR e mult prea mare. Am cont DaedalusOnline, am retras vreo 15 EUR de la ei, insa astia sint bani facuti in aproape un an. Suma promisa de astia e fabulatie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 520 de euro scria cererea dumneavoastra de plata a fost acceptata acuma nu-mi mai merge site-ul a vandut domeniu cred, imi intra sondajero.com dar e o reclama

| adyy95 a răspuns:

Fratele meu eu sunt membru pe Daedelus Online si mi-a trebuit un an ca sa fac 10 euro dar e pe bune, daca situl de care zici e la fel nu stiu in cat timp ai putea tu ajunge la 500

| coconycol explică:

La suma minima de 500 de euro scuze

| adminutza a răspuns:

Dragii mei si eu cred ca este teapa, sunt inscrisa si am ajuns la 2700 euro deoarece am multi referali. Dar... am zis ca merita incercat, desi sare in ochi ca platesc enorm de mult pe un sondaj. Mai este putinpana pe data de 6 sau 10 luna viitoare si atunci vom vedea adevarul, dar... ar fi prea frumos sa fie si real.

| Mazilu_Cristi_1989 a răspuns:

laughing Mai omule si eu am luat teapa :d Am facut pana la 44 de euro si dupa mi-a dat account suspended. Crek dupa ce iau informatia de care au nevoie nu le mai pasa. oricum pentru un survey de ala e prea mult 8 euro... exagerat!

| adminutza a răspuns (pentru Mazilu_Cristi_1989):

Cristi, vezi ca au lucrat la site o perioada si asa aparea la toti utilizatorii, dupa care nu au mai fost probleme.
Daca vrei sa incerci in continuare... site-ul merge ...succes!

| Mazilu_Cristi_1989 a răspuns (pentru adminutza):

In fine, fie ce o fi, dar oricum site-ul mi se pare cam aiurea, in primiul rand se gasesc multe greseli gramaticale, acorduri puse incorect, iar sumele mi se par abstract de mari... Daca vreti sa continuati nu am decat sa va urez succes, dar eu nu prea cred in ce se intampla acolo... big grin

| alex72dan a răspuns:

O mare teapa!
Unul dintre cele mai bine cotate siteuri este http://www.clixsense.com/? 4779228
Nu te astepta sa faci foarte multi bani, dar oricateste bine venit. Este o companie multinationala care te plateste pentru clickuri pe reclame. Plata se face in fiecare luni. Daca esti consecvent poti face un banut.

| emiliaemilia a răspuns:

Azi e 6 happy care i jmecheria?

| Dumitra-ioana_Radu_1971 a răspuns:

Http://www.sondajro.com/
Buna ziua. Aveti grija cu acest site. Este un FALS. Eu am de primit de la ei 1500 euro facuti in 2 luni si nu am vazut pe card nici macar pe primii 500 euro facuti din sondaje.
Iar daca i-am bombardat cu emal-uri mi-au restrictionat accesul la cont si la site. Deci ESTE O MARE FARSA ACEST SITE.
AVETI GRIJA!