| xkiler007 a întrebat:

Bună lume.
Am nevoie urgent de ajutor.
Cei care sunt sau au fost în Anglia am nevoie de un credit urgent la Banca care sunt am fost respins ca nu am peste un an aici.
Aveți voi vreo idee de unde pot lua rapid? Am nevoie pana săptămâna viitoare, e urgenta în familie.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imprumuta de la prieteni, ca nici o banca nu-ti da credit, daca nu ai minim 1 an de zile acolo.

| xkiler007 explică (pentru Violleta2022):

Sunt bănci care oferă am auzit dar plătești dobinda mai mare

| Violleta2022 a răspuns (pentru xkiler007):

Sa-mi spui si mie care-s alea, ca eu nu am dat inca peste una de acest fel.