| BISS a întrebat:

Buna, ma puteti ajuta? Doresc să achiziționez un produs (aprox 4000 lei) cu ajutorul unui card de rate, voiam să știu dacă cardul bun de plata BCR este o idee bună, aș vrea informații pro și contra dacă se poate și dacă aveți o variantă mai buna aș rămâne recunoscătoare! Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Pantagruel a răspuns:

E ok, dar sa ai maaaareee grija sa platesti rata la timp. Exact Cand iti vine extrasul! Altfel vei platit dobanzi la el de te va ustura funduletul.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce dobândă iți ia?

| Pantagruel a răspuns (pentru sierra1):

Banuiesc ca e un card de cumparaturi cu dobanda 0.

| sierra1 a răspuns (pentru Pantagruel):

Ajutorul unui card de rate c dobțndă 0 nu cred ă existe. Aia din ce trăiesc?

| Pantagruel a răspuns (pentru sierra1):

Comisionul anual de intretinere.

| sierra1 a răspuns (pentru Pantagruel):

Da, asta-i ziceam și eu