| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani impliniti si 18 ani fac in in septembrie de scoala m-am lasat am 10 clase o sa ma bag inapoi de la anul tot clasa a 11. Pana atunci as vrea sa ma angajez ca barman am lucrat la un bar si as dori tot pe domeniul asta sa duc ca sa imi strang niste bani. Unde pot sa ma angajez in Bucuresti tot la un bar sunt disponibil sa lucrez si noaptea cu acordul parintelui. Astept raspunsuri, multumesc.

1 răspuns:
| AntoniaAntoAntoniaAno28 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa te angajezi la Starbucks.Pentru mai multe detalii, intra aici :starbucksromania.ro › _Our+Stores