| alina_6005 a întrebat:

Buna prietena mea vrea sa isi deschida o afacere.
care credeti ca sunt mai profitabile?

6 răspunsuri:
| BigV a răspuns:

Tu chiar crezi ca prietena ta are vreo sansa daca nici macar nu are o idee? Tu nu cred ca stii ce inseamna lumea afacerilor! Daca nici macar o idee nu a reusit sa gaseasca mai bine sa fie o simpla angajata! Nu de alta dar asa va investi si va pierde tot!

| BigV a răspuns:

Prietena ta nu are nici o sansa in afaceri daca nici macar o idee nu a putut sa gaseasca! Mai bine sa fie angajata decat sa investeasca si sa piarda tot! Lumea afacerilor este foarte dura si cei slabi/necreativi cad imediat!

| filip27 a răspuns:

Uite , eu nu iti pot promite mare si sarea , dar sa stii ca incet incet poti sa faci bani si cu asta ,intra pe www.filan.webgarden.ro , arunca o privire , sper sa gasehti ceva captivant care sa iti placa!PS. totul este real , eu fac asta deja de 2 ani si sincer , am scos ceva bani!Bafta

| dexro a răspuns:

Aia la care se descurca si care ii originala straight face
daca are cateva idei in asa fel incat sa alegem una din ele da, dar asa nu pot raspunde exact

| geo691 a răspuns:

Magazinele virtuale sunt ultima moda investitie putina

| szergiu a răspuns:

Atelier auto.