| lumy_5072 a întrebat:

Ce riscuri implica cand cineva vrea sa deschida o afacere pe numele tau?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

El sa traga foloasele si tu sa tragi ponoasele, asa ca nu te sfatuiesc sa accepti. Numai bine!

| thealchemist a răspuns:

Sa-ti foloseasca datele personale ca sa ia de exemplu un imprumut de la banca si pe urma sa te lase pe tine sa platesti. sau mai rau, sa te omoare ca sa-si stearga urmele cind nu mai are nevoie de semnatura ta.

| 9gag a răspuns:

Poate pacali fiscul cu taxele si impozitele aferente firmei si tu vei face puscarie pentru evaziune fiscala.