| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Sâmbătă mi-a transferat cineva o sumă de bani din cont ing în ing si nici până azi nu mi-au intrat, deja au trecut 3 zile. Are cineva idee care să fie problema? Mulțumesc

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti, dar afli de la banca in mod sigur.
Esti sigur ca ti-a transferat banii sambata?

| cristi202 a răspuns:

Exista doar doua posibilitati: persoana sa nu iti fi facut transferul, doar sa zica ca l-a facut, sau sa fi pus numarul de cont, acel IBAN, gresit, si banii sa fii intrat in alt cont. La ING, si stiu sigur asta, ca prin Homebank fac si eu si sotia mea mai toate tranzactiile de acasa, dintr-un cont ING in alt cont ING transferul se face in secunde, maxim minute. Indiferent de ora (poate fi si 22), sau zi (sambata sau duminica).
Poti afla ce s-a intimplat doar mergind la banca si vorbind cu un reprezentant al bancii, care va vedea ce s-a intimplat, daca s-a intimplat.

| nimenisinimik a răspuns:

Ciclu ti-a venit?