| UsernameUitat a întrebat:

Buna Seara! am o intrebare care necesita raspuns urgent! Pentru minori, trebuie pasaport ca sa cumperi bilet de avion?

Răspuns Câştigător
| Dubbs a răspuns:

Iti trebuie pasaport ca sa zbori adica cumperi biletul si cand te duci la aeroport pentru zbor trebuie sa iti prezinti pasaportul.

8 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu. Poate depinde de tara in care te duci, mie in Anglia cu compania de zbor Wizz Air nu mi-a trebuit asa ceva.

| albatavlad a răspuns:

Http://www.ssshoesss.ro/? ref=5uxjtmm2 vezi aici detalii :D din cate am citit se poate uitate si tu

| PopStarInMyMind a răspuns:

Da,dini moment ce trebuie sa iesi din tara.

| marinteodora a răspuns:

Da pentru ca eu am 12 ani si am fost de 3 ori

| BAM_7947 a răspuns:

Atata timp cat calatoresti intr-o tara europeana si ai buletin de identitate, NU ai nevoie de pasaport. numai ca in cazul unei persoane minore ai nevoie de acordul legalizat al ambilor parinti

| Bobo15 a răspuns:

Da este nevoie de pasaport.

| Bbbloxber a răspuns:

Daca ai buletin NU! Dar nu poti sa iesi neinsotit din tara decat prin compania Blue Air (mai platesti 50 Euro)

| mara_3293 a răspuns:

Pai eu sunt minora am 13 ani si imi trebuie pasaport deci cred ca da