| Anonim975686 a întrebat:

Am observat ca pe Adeverinta de venit de la ANAF apare in dreptul firme unde lucrezi/ ai lucrat...."data ultimei declaratii".
Am lucrat la o firma cu contract zilier in luna iunie. Zilele acestea mi-am luat o adeverinta de venit de la ANAF in care este specificat ca daca ultimei declaratii a fost facuta luna aceasta ...cum se explica acest lucru?

1 răspuns:
| ioana748 a răspuns:

Posibil se refera strict la firma respectiva și ultima declarație pe care au făcut o ei.