| Dgh555 a întrebat:

Bună seara! Am pus o comanda cu cardul de credit si am anulat o apoi, mi au fost restituit suma in cont...mi-a aparut msj, dar la sold disponibil nu mi apar acesti bani. ( card de credit)

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Dureaza cateva ore minim pana se proceseaza. Eu am anulat la eMAG si au venit dupa 4 zile lucaratoare.

| Dgh555 explică (pentru Wr3nch):

Am primit mesaj cum ca mi au virat ...si ca deja sunt in cont...dar nu mi apar la sold disponibil. Am card de credit.

| Dgh555 explică (pentru Wr3nch):

Iar acest mesaj mi-a aparut azi dimineata.

| Dgh555 explică (pentru Wr3nch):

Acesti bani fiind din banii pe care i am primit pe acel card de credit.

| Wr3nch a răspuns (pentru Dgh555):

Suna la banca, si te lamuresc ei.