| D a întrebat:

Buna seara.Am si eu o nelamurire.Am terminat un liceu cu profil economic si in urma sustinerii atestatului am obtinut diploma de Tehnician in activitati economice. Cu aceasta diploma pot sa tin contabilitatea unei firme? De exemplu pentru o firma de taxi ce detine doar o masina? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Din pacate nu, pentru a tine contabilitatea unei firme, oricat ar fi de mica trebuie sa faci si facultatea de stiinte economice.

1 răspuns:
| tiriboxi a răspuns:

Buna esti interesat sa lucrezi in domeniul economic putem colabora daca esti interesat contact tiriboxi@gmail.com sau tel 0765948501