| derek a întrebat:

as dori sa stiu suma maxima pe care as putea-o obtine ca imprumut de la o banca avand in vedere ca pot garanta imprumutul cu un apartament de 30, 000 Euro ca valoare iar salariul fiind de 880 ron.multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe finzoom.ro, alegi imprumutul pe care il vrei, iti apare un calculator unde introduci datele creditului si o sa-ti dea oferta de la toate bancile si poti alege in cunostinta de cauza. Succes si numai bine!

| gokart a răspuns:

Pentru raspunsuri de acest gen, va trebui sa te adresezi bancilor. Vei observa ca fiecare banca iti va face o oferta diferita.Nimeni nu iti poate spune aici raspunsul. In primul rand nu ai oferit suficiente informatii: ce tip de imprumut doresti? Pe ce durata? In ce moneda? etc. Recomand sa discuti cu un broker de credite.