| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara. Astăzi mi-a spus cineva că a virat o sumă de bani în contul meu pe la ora 10:30. Mi-a arătat dovada plății, dar banii n-au intrat nici până la ora asta. Aveți idee de ce?

2 răspunsuri:
| Adi88 a răspuns:

48 de ore dureaza maxim. O sa ajunga stai linistit. Daca totusi nu ajung, trebuie sa te duci la banca sa intrebi

| Lucian2473 a răspuns:

Daca i-a virat cu ajutorul internet banking de la o banca la alta, dureaza si pana la 24 de ore. Un amic mi-a virat prin internet banking intr-o zi de Vineri dimineata si abia Luni in jur de ora 12 am primit in cont. Pentru a aproba transferul este nevoie de sedinte bancare pe care Sambata si Duminica nu le fac. Abia Luni. Prima sedinta bancara este la ora 9, 30, a doua la ora 13, 30. Daca nu iti intra banii in seara asta asteapta-te pe Luni. Dar numai in cazul daca cel ce ti-a trimis bani a facut tranferu prin Internet Banking.