| Addina14 a întrebat:

Bună ziua! Am trimis din contul de BRD 100€ pe Revolut, dar pe IBAN-ul de lei. Nu am știut ca exista doua IBAN-URI, unul pe contul de lei și unul pe cel de euro. De pe BRD au plecat banii, dar nu au intrat pe nici un cont de Revolut. Aveți idee ce s-a întâmplat cu suma respectiva și dacă ii mai pot recupera cumva? Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dureaza transferul o zi, maine o sa intre banii

| Inferno a răspuns:

Din cate stiu trebuie sa folosesti IBAN-ul pentru alte valute.
Banii ar trebui sa iti fie restituiti inapoi in contul de BRD. Dureaza cateva zile.

| PoenaruAndreea a răspuns:

Bună ziua!
V-au intrat banii in cont până la urmă?