| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face rost de bani repede? Eu fur dar tot nu imi ajung banii, fur 3-4 lei pe zi, cateodata si obiecte. Dati-mi niste idei cum pot face rost de bani mai multi, am 15 ani.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La munca.

| miuuuuxd a răspuns:

Invata!

| T0ZY a răspuns:

Ba unu la mana aici nu se incurajeaza ciordeala. Doi la mana poti sa furi poti sa nu, dar ai grija pretenas ca daca te-o prinde garda, si te-o baga in dupa sa te calareasca nitel cu bastoanele alea o sa iti iasa direct prin piele ciordeala. Sfatu' meu? fa ce vrei dar foloseste-ti creieru' inainte ca pana la urma ce faci, faci pe riscu' tau.

| Martsje a răspuns:

Daca vrei sa faci rost de bani multi du-te la munca. Atata timp cat te tii de smecherii nu o sa iti ajunga banii niciodata si in plus a fura nu e un lucru cu care sa te mandresti.

| Maior_Adrian_1988 a răspuns:

Tu trebuie sa fi dezvatat nu invatat sa furi mai mult