| aaalinutz a întrebat:

Buna seara sunt Alin si sincer v-as fii foarte recunoscator daca mi-ati da cateva informatii despre: Doresc sa inchiriez spatiu comercial intre 20 si 30 mp iar pretul maxim este 200 euro va multumesc foarte multt rolling on the floor

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Presupun ca n-are importanta in ce oras, sau in ce tara e spatiul ala comercial, din moment ce nu spui nimic despre asta. Poate ne spui macar pe ce continent vrei sa fie?

| aaalinutz explică (pentru ardnaxur1961):

Da ai dreptate in Bucuresti ar trebui sa fie scuze

| aaalinutz explică:

Da daca se poiate spatiu comercial care doresc sa il inchiriez sa fin in capitala