| NUTREBUIENUME a întrebat:

Buna happy Sunt dintr-o comuna, si nu prea pot sa-mi fac bani de buzunar! Alocatia nu o primesc de la parintii mei! Vreau sa fac niste bani. pe aici nu sunt terase sau nu stiu ce locuri ca la oras ca sa lucrezi! Am 14 ani. si chiar vreau sa-mi cumpar un telefon si altele ...multumesc! dau funda

5 răspunsuri:
| PreaTareღ a răspuns:

La comune. ce poti sa faci.
Sincer multi stiu asta.
Tunzi iarba. - Pentru Bani
Faci curat. - Pentru Bani
Vinde ceva. - Pentru Bani
-----------------------------------------------
Alt lucru numai ai cam ce face
Funda waiting

| anonim_4396 a răspuns (pentru PreaTareღ):

Tu ai stat vreodata la sat?
Cine crezi ca te plateste pe tine pentru tuns iarba sau facut curat? Astea si le face fiecare...

| PreaTareღ a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar un raspuns mai bun la intrebarea ei ai mai bun? waiting

| anonim_4396 a răspuns (pentru PreaTareღ):

Nu, pentru ca la sat banii se fac greu, dar decat sa dau un raspuns prost ca tine mai bine tac.

| fany22 a răspuns:

Buna! ...esti prea mic(a) posibil sa ai problema cu cardul online, la retragere...dar daca te intereseaza cel mai tare business iLA.
Ma mai interesez si eu sa vad daca se poate ceva, daca te intereseza baga id.mess.fn22_2005.si vb.bft.