| Emiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Buna!
Știu că este o opțiune pe Revolut, nu știu sigur daca e adevărat sau nu, am căutat să vad și nu găsesc niciun răspuns, știu că este o opțiune unde îți poți ascunde banii? Adică să ai o suma de bani, sa zicem 500 de lei și vrei sa ii vezi că și cum nu ii ai, dar ei sunt acolo, nu la economii și alte lucruri. Poti face acest lucru?
Mulțumesc!winking

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Să-i ascunzi de cine? Nu ești tu singurul om care are acces la contul tău de Revolut?