| baimareanu a întrebat:

Am facut parte dintr'un ansamblu folcloric si cei care am mai ramas din ansamblu...in ultimele saptamani am avut norocul sa fim chemati sa dansam la nunti, contra unei sume. Si ne; am gandit cum ar fi daca am putea face un ban din asta. Vreau sa stiu cum am putea sa dam un anunt in urma caruia sa fim chemati sa dansam la nunti ..si cam ce ar trebui sa facem ca sa fim chemati la nunti happy

Răspuns Câştigător
| TeddyPaul a răspuns:

Publitim....internet....cauta si tu anunturi online sau altceva.

| baimareanu explică (pentru TeddyPaul):

Si crezi ca asa ar fi mai usor?

| TeddyPaul a răspuns (pentru baimareanu):

Posibil....sau poti merge la palatul copiilor sau ogranizatii pentru copii... poate acolo gasiti un profesor si va poate ajuta el thinking nu strica sa incercati! Bafta

| baimareanu explică (pentru TeddyPaul):

Sa ne ajute cu ce?

| TeddyPaul a răspuns (pentru baimareanu):

Petreceri,Nunti,etc...niste pile bune...

| baimareanu explică (pentru TeddyPaul):

Aha happy o idee buna

| TeddyPaul a răspuns (pentru baimareanu):

Funda? xD

| baimareanu explică (pentru TeddyPaul):

Stai sa mai primesc mesaje.

| TeddyPaul a răspuns (pentru baimareanu):

happy

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apelati la un impresar