| MariusPF a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare:
Daca este trimis un colet prin Posta Romana joi la 12:00
Ajunge oare luni seara cam asa?
Din Bucuresti-Bihor.
Va rog raspundeti repede.
Mersi happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiind vorba de posta romana probabil ca nu ajunge, daca apelai la un curier era livrat deja

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Eu am dat comanda prin Posta Romana si a venit de abia peste 10 zile

| Locus a răspuns:

Ar trebui da luind in considerare timpi neproductivi si greutatile cu care este transportat coletul in functie de tipulvehicului care transporta coletul ar trebui sa ii ia mai mult de 24 de ore.

| alexa3000 a răspuns:

Ajunge... de joi pana luni, ce naiba!winking

| NoName000001 a răspuns:

Ar trebui să ajungă luni, dar nu te poți baza niciodată oe Poșta Română...