| тєqυιℓα a întrebat:

Cat de repede ajunge un colet trimis din Sibiu la Cisnadie in timpul saptamanii prin Posta Română?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

A doua zi ajunge în Cisnădie, dar la destinatar ajunge numai a treia zi. Poșta Română nu e curier rapid, sunt mai lenți în ce privesc serviciile poștale. Poate că era mai ușor dacă i-l duceai personal, e o distanță de cca 8 km între cele două. happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In cateva zile, e posta romana, se misca ca melcii intr o zi buna

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Ar trebui sa ajunga a doua zi.