| bbbbbb18 a întrebat:

Buna TPU am o nelamurire..la Public Bet la pariuri cum sta treaba cu combinatiile? de exemplu am 10 meciuri,.pun combinatia 5/10 si am acolo pariu pe fiecare combinatie si pun de exemplu 5 lei.iar pe bilet pariez tot 5 lei..asta ar insemna ca in total pe tot biletul trebuie sa platesc 10 lei?

4 răspunsuri:
| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Daca e un singur bilet cu 5 combinatii pe el trebuie sa platesti minim 2 lei

| bbbbbb18 explică (pentru Elena_Maria_Dragan_1992):

Deci daca am un bilet cu 10 meciuri si am pus combinatia 5/10 si pe bilet pun 3 lei de ex.3 lei platesc?

| bbbbbb18 explică (pentru Elena_Maria_Dragan_1992):

Adica ma refer ca trebuie sa dau ceva in plus? sau doar cat am scris pe bilet

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns (pentru bbbbbb18):

Din cate stiu eu da.dar la meciuri e cu 5 lei.altfe risti sa iei foarte putin.