| RTDRomania a întrebat:

am si eu o intrebare.
Azi am depus un CV de angajare la KFC si vreau sa ma angajez pe 4 ore (cu speranta de a lucra doar in weekend), intrebarea e, care este salariul net pentru cele 4 ore, dar pentru 6?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca esti incadrat cu salariul minim pe economie (1.900 lei brut lunar) vei avea salariul net de 1.162 lei pentru norma intreaga, 581 lei pentru jumatate de norma (4 ore) si 872 lei pentru 6 ore.

| mgtow a răspuns:

50 de euro cu noroc, daca media e de 200€ pe luna la un muncitor care baga 10 ore pe zi

| sierra1 a răspuns:

Te-au chemat la interviu? Dacă da, întreabă-i dacă nu, uită-i

| Iunix a răspuns:

O problemă simplă de matematică. Află mai întâi cât te plăteşte pe lună.

| Extreme1234 a răspuns:

Depinde De Magazin Cu Cat te plateste pe ora din moment ce nu ai specificat ce magazine sansele de noi a ghici sunt de 1 la 300+

| RTDRomania explică (pentru Extreme1234):

Am specificat ca la KFC -_-

| Extreme1234 a răspuns (pentru RTDRomania):

Omule. Magazinul KFC de care e ca fiecare are patroni diferiti. Of of

| Nicoleta_Ionela_1996 a răspuns:

De ce nu mergi si întrebi direct?