| Ionut2143 a întrebat:

Tocmai am fost sunat de cei de la McDonald's intrucat am depus un CV la ei. Pana incepe faculta vreau sa lucrez la 8 ore,adica pana in septembrie inclusiv, iar dupa nu prea pot cu faculta doar in weekend.
Se poate lucra doar in weekend la Mc? (8 ore in weekend)

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu,doar part-time pana in 6 ore.pe zi.

| Ionut2143 explică (pentru express11):

Pai la Mc din 7 zile lucrezi doar 5 ca 2 zile ai libere pe saptamana. Si nu as putea lucra 8 ore pe zi sa zicem vineri (dupa faculta), sambata si duminica. Si atunci ar veni echivalentul a 5 zile lucrate pe saptamana a cate 4 ore (part time). Asa nu se poate? Ca am inteles ca programul ii flexibil...

| express11 a răspuns (pentru Ionut2143):

Depinde de manager.

| Ionut2143 explică (pentru express11):

Oricum maine merg la interviu ca m-a chemat si voi vedea ce si cum big grin