| nikoleta93 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare : este o afacere apicultura? si de la cati stupi devine rentabila afacerea? vreau exact un raspuns de la cine cunoaste, nu dupa google k de acolo am citit si eu, dau fundita...

3 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Raspunsurile ti le poate da un apicultor, cauta pe net Lupu Nicolae si ai toate raspunsurile.

| StefanCristi55 a răspuns:

Mama ei de tema la Antreprenoriala laughing).Da, normal ca este o afacere, un coleg a scos anul trecut cel mai mare profit din clasa cu afacerea asta(bine, l-a ajutat unchiul lui care lucreaza cu asa ceva, dar asta e partea a-2-a laughing

| iulicutzaaa a răspuns:

Este o afacee rentabila cand ai intre 1500 si 2000 famili de albine. fundița?